tanreklam

e-posta | İletişim | Uyarı
Mutoh Valuecut Serisi Kesiciler | Mutoh Valuecut Kesici Model Karşılaştırma | Mutoh Teknik Servis
2.nci El Makine İlanları | 2.nci El Makine İlanı Ekle | 2.nci El İlanlar Hakkında
TecMark™ Grafik Film Serisi 3000 MAT Folyolar
CreaSpeed Laser
Kurumsal Kimlik & Banka Hesap Bilgilerimiz
   
   
karlıktepe mh. cengiztopel cd. no:30/a / kartal / istanbul
logo

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

Tan Bilgisayar ve Reklam Hizmetleri A.Ş. Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, Tan Bilgisayar ve Reklam Hizmetleri A.Ş. Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

Site Koşulları;

Her ne kadar Tan Bilgisayar ve Reklam Hizmetleri A.Ş. Web sitesinin gerek güncellenmesi, gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve başka internet sitelerine verilen bağlantılar nedeni ile hiç bir hukuki sorumluluk kabul edilmez. Bu web sitesinin bazı bölümlerinde, bazı üretici firmaların web sitelerine bağlantı linkleri bulunmaktadır, bu siteler ile ilgili her türlü hak ve sorumluluk ilgili sitelerin sahiplerine aittir. Bu web sitesi ve sayfalarından okuyucu olarak veya her ne suretle olursa olsun yararlanan tüm konuklarımız, bu sayfalarda yer alan tüm yükümlülük, talep, telif kuralları ve yararlanma koşullarını kabul ettiklerini ve bunlara aykırı davranışlarının hukuki ve cezai sorumluluklarını gerektireceğini anladıklarını kabul ve taahhüt ederler. Tan Bilgisayar ve Reklam Hizmetleri A.Ş. Sitenin tüm faaliyet ve hizmetlerini önceden bir duyuru yapmadan değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Marka ve İsim Tescilleri; (Copyrights)

Mutoh Junior, Mutoh SC-650, Mutoh SC-1000, Mutoh SC-1300, Mutoh Ultima SC-850D, Mutoh Ultima SC-1400D,
Mutoh Europe N.V. Archimedesstraat 13 B-8400, Oostende / Belgium. Tel: +32 (0) 59 / 56 14 00, Faks: +32 (0) 59 / 80 71 17'nin, tescilli markasıdır.