tanreklam

e-posta | İletişim | Uyarı
Mutoh Valuecut Serisi Kesiciler | Mutoh Valuecut Kesici Model Karşılaştırma | Mutoh Teknik Servis
2.nci El Makine İlanları | 2.nci El Makine İlanı Ekle | 2.nci El İlanlar Hakkında
TecMark™ Grafik Film Serisi 3000 MAT Folyolar
CreaSpeed Laser
Kurumsal Kimlik & Banka Hesap Bilgilerimiz
   
   
karlıktepe mh. cengiztopel cd. no:30/a / kartal / istanbul
logo

sık sorulan sorular

1. Sitenize ilan vermek ücretlimi? isteyen herkes istediği ilanı verebilir mi?
Sitemize ilan vermek ücretsizdir. Kategori listemizde belirtilen ürün grupları için herkes ilan verebilir.

2. Belirttiğiniz kategorilerde ilan vermek istediğim ürün grubu yok, herhangi bir kategori altına ilanımı gönderebilirmiyim?
Hayır, sadece doğru kategori altına gönderilen ilanlar onaylanacaktır. (kategori önerilerinizi e-posta ile gönderebilisiniz.)

3. Sitenize ilanımı gönderdiğimde, toplamış olduğunuz kişisel bilgilerim ne kadar güvende?
Sadece ilan ekle'me formunda verdiğiniz bilgiler ve IP numaranız toplanmaktadır. Kişisel bilgileriniz, haberiniz veya onayınız (onayınızın alınması yazılı şekil şartına tabi olmadan elektronik ortamda da onayınız alınabilir.) olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığımız sürece, diğer firmalara ve üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamların istemeleri halinde, kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkımız saklıdır. Bilgilerinizin hukuk dışı yollarla üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi ve/veya sizin ihmaliniz ve kusurunuz sonucunda kendi bilgisayarınızdaki teknik eksiklikler, arızalardan dolayı kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi halinde tan reklam a.ş. nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Siteye ilan vermek suretiyle koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

4. İlanım ne kadar süre ile yayınlanacak, süre sonunda ilanım ve kişisel bilgilerim ne olacak?
ilan ekleme formunda belirtilen süre seçeneklerini tercih ederek, belirlediğiniz süre müddetince ilanınız yayında kalacaktır. Sürenin bitimi ile birlikte tüm ilan ve kişisel bilgileriniz sunucumuzdan otomatik olarak tamamen silinecektir.

5. İlanımı gönderdim, ancak ilan listesinde göremiyorum sebebi?
 ilanların düzeni, girilen bilgilerin doğruluğu, ilanların faydalı ve kullanışlı olması hedeflendiği için, gönderilen ilanlar yönetici onayı ile yürülüğe girmektedir.

6. Verilen ilanlar içinde bir ürün ilgimi çekti, sitenizde gördüğüm bu ürün ile ilgili garanti, kurulum ve servis hizmetleriniz nedir?
2.nci el ilanlar konusunda firmamızın işlevi, ihtiyaç sahiplerini buluşturmak olup, herhangi bir garanti unsuru, kurulum, fiyat belirleme ve servis hizmeti verilmemektedir. Tan reklam a.ş. hiçbir şekilde taraf değildir. Sitede, ilan sahibi ile doğrudan bağlantı kurulma yolları belirtilmiş olup firmamızın işlevi burada son bulmaktadır. İlanlarda yer alan bir ürünün satışı, fiyatı, nakliyesi, garantisi, kurulumu vb. her türlü konu taraflar (ürün ilanı veren satıcı ve ürüne talip olan alıcı) arasındadır.