tanreklam

e-posta | İletişim | Uyarı
Mutoh Valuecut Serisi Kesiciler | Mutoh Valuecut Kesici Model Karşılaştırma | Mutoh Teknik Servis
2.nci El Makine İlanları | 2.nci El Makine İlanı Ekle | 2.nci El İlanlar Hakkında
TecMark™ Grafik Film Serisi 3000 MAT Folyolar
CreaSpeed Laser
Kurumsal Kimlik & Banka Hesap Bilgilerimiz
   
   
karlıktepe mh. cengiztopel cd. no:30/a / kartal / istanbul
logo

Mutoh ValueCut II, VC2-1300, VC2-1800 Serisi Folyo Kesici Plotter,

ValueCut II Serisi Kesiciler & Başlıca Özellikler : Ekonomik, Yüksek Performanslı, Çok Fonksiyonlu, Kesici ve Çiziciler. Mutoh ValueCut II, çizici plotter makineleri, hızlı, güçlü, kaliteli kesiciler de olması gereken tüm özellikler sahiptir. Mutoh'un (drag-knife) kesicileri, folyo kesim işi yapan reklamcıların, tabelacıların vinil kesme taleplerini karşılamak için uygundur.

LCD Ekranlı kontrol paneli; Yeni kullanıcıların bile kolaylıkla kavradığı mükemmel menü sistemi, kullanımı kolay, etkileşimli kontrol panelidir.
Kontrol paneli sayesinde, malzeme ön ayar profili, kesim hızı, kesim & çizim basıncı, kalem, bıçak seçimi, ofset ayarı, kesim kalitesi, hızlanma ayarları çok kolay yapılır. Kesim esnasında kesimi durdurma tuşu, kesim ayarlarını değiştirme, örnek test kesimi, istenilen yerden kesimi başlatma özellikleri menüden ayarlanabilir. Bir adet USB 2.0, RS232C Seri bağlantı portu ve Ağ bağlantısı için ethernet portu Mutoh ValueCut II'de standart olarak bulunur. USB 2.0, Seri port ve Ethernet kartı ile ValueCut II cihazlar günümüz bilgisayar larına kolaylıkla bağlanıp çalıştırabilir. 600 gram basınçlı bıçak sistemi sert ve kalın malzemeleri kolaylıkla kesecek şekildedir. Diğer kesici plotterlerin kesemediği malzemeleri Mutoh ValueCut II serisi makineler kolaylıkla kesebilir. Kesim işlemi sırasında malzemeyi desteklemek gerekmez. Kesim kafasında iki ayrı takım taşır, biri folyo kesim & Çizim ucu için takım tutucu, diğeri bas&kes optik hizalama için lazer algılayıcıdır. Tam otomatik poza tanıma sistemi kesimler için dört farklı metod uygulanabilir, farklı bir çok noktadan hizalama yapabilirsiniz. Vinyl, tabela, karton, yazı kalıpları, flok, (flock), kumlama, hologram kesimini sorunsuz yapabilir.

Öne Çıkan Özellikler; Tek takım tutuculu kesici kafa ünitesi;
Kontur kesimi için otomatik (laser reader) hizalama yapabilme, 20 ile 50 gram arası basınç ayarlayabilme, 100 ile 1530 mm/sn hız seçebilme, maks. 4.2g (takım yukarı & aşağı) hızlanma, standart (USB 2.0) ve seri RS-232C arabirim, akıllı malzeme ön tanıma rulo besleme sistemi, ful dijital DC Servo motorlar, SuperB kesim kalitesi ve doğruluk, 10 metre malzeme izleme. Mutoh'u Mutoh yapan; 2 yıl gerçek garanti, sonrası 5 yıl yedek parça sağlama garantisi.

YENİ ! Çift Merdaneli Rulo Destek Sistemi; Malzeme taşıyıcı merdane sistemi ValueCut II VC2-1300 ve ValueCut II VC2-1800'de düzenli ve düzgün malzeme beslenmesini ve mükemmel iz takibini temin eder. Ek özellik olarak sunulan rulo flanşları malzemenin cihaz üzerinde çizilme, yırtılma vb. hasar almadan hareket ettirilmesini ve kullanımını sağlar. Malzeme biriktirme sepeti zeminden malzemeye gelebilecek hasarı engeller. AAS II (Otomatik Hizalama Sistemi) ValueCut II bütünleşik laser tabanlı optik algılayıcısı ile, otomatik görev tanıma ve kontür hizalama/kesme işlemlerini kolayca yapar, yeni özelliği ile şekli tamamen kesebilir.
valuecut valuecut valuecut valuecut valuecut valuecut valuecut valuecutvaluecut
ÖZELLİKLER  VC2-1300            VC2-1800
malzeme genişliği 50 - 1594 mm 300 - 1990 mm
kesme aralığı mm 50/1320 mm 300/1830
EPOS genişliği 1320 mm 1830 mm
kesim gücü
malzeme kalınlığı
30-600gr / 0.8mm
maks.hız/hızlanma 1530 mm/sn - 4.2G
malz.sürüş tekniği mikro-dişli merdane / DCservo
kesim tekniği bıçak sürüklemeli kesim
kesici uç bıçak tipi 25°/0.25mm,45°/0.25mm,60°/0.25mm
hassasiyet 4m malz. hareketinde, 0.1mm
ara birim / bellek Ethernet, USB 2.0, Serial / 32 MB
grafik dili HP-GL , HP-GL/2
besleme gücü 100 – 240 V AC, 50 / 60 Hz
güç tüketimi 110 watt
kesim yazılımı FlexiSign Mutoh sürümü